امروزه دیگر میتوانیم به جای اینکه به کلاس های طراحی وبسایت برویم یا هزینه ی بالایی برای خرید یا طراحی یک وبسایت صفر و در حال ساخت کنیم میتوانیم با هزینه ی بسیار کمتر و خیلی خیلی سریع تر وبسایتی برای خود و یا حتی کاربران خود آن هم در کمترین زمان ممکن ایجاد کنیم.

با توجه با کاملا خودکار و آتوماتیک بودن سایت ساز مزیت های بی شماری را میتوانیم برای ان توصیف کنیم در ادامه به ده مزیت پنل های سایت ساز اشاره میکنیم.

1- محیط کاربری آسان

مزیت اصلی پنل های سایت ساز رابط کاربری آسان ان می باشد که باعث سهولت انجام کار ها میشود. شما با چند کلیک میتوانید تعداد دقیق بازدیدکنندگان خود را ببینید و یا برای مشترکان خبرنامه تان ایمیل ارسال کنید و یا حتی ظاهر وبسایت خود را تغییر دهید.

2-کاهش هزینه ها

برای طراحی سایت باید چه هزینه هایی کنیم..؟ پاسخ: حتی اگر بخواهید یک سایت شخصی برای خودتان هم ایجاد کنید از هزینه ی گزاف سایت های فروش هاست و دامین و ایمیل منیجر در امان نخواهید بود. شما میتوانید با هزینه ی خیلی خیلی کمتر وبسایت خود را بر حسب نیاز خود ایجاد کنید و به هر اندازه که نیاز دارید از منابع استفاده کنید و به همان اندازه هزینه کنید.

3-قالب وبسایت

اگر طراح قالب وبسایت باشید و سال ها وقت صرف طراحی قالب های بی نظیر کرده باشید میدانید که باید زمان زیادی برای طراحی قالب و کدنویسی ان صرف کنید و حتی اگر طراحی را خیلی خوب بلد نیستید و خرید قالب های طراحی شده توسط دیگران را ترجیح میدهید خوب میدانید که برای خرید قالب باید زمان و هزینه ی زیادی بکنید. اما در پنل سایت ساز شما میتوانید از میان متنوع ترین قالب های کاملا رایگان و فارسی دیزاین ایرانی استفاده کنید و تا کوچکترین جز هر قالب را ویرایش کنید تا به انچه موردنظر شماست دست پیدا کنید.

4- امنیت و بروزرسانی

با استفاده از پنل های سایت ساز نگاه سوم خیالتان از امنیت و بالا بودن 24 ساعت وبسایتتان راحت است و میتوانید در هر لحظه پنل خود را در صورت بودن ورژن جدیدتر به صورت رایگان بروزرسانی کنید و از امکانات جدید بهره مند شوید.

5- واکنش گرایی وبسایت

وبسایت شما با جدیدترین متد های روز طراحی سایت ساخته خواهد شد و برای هر گونه دستگاه و سیستم عاملی خودش را برای بهترین نوع نمایش تنظیم خواهد کرد. پس دیگر نگران بازدیدکنندگانی که از طریق گوشی یا تبلت وارد سایت شما میشوند نباشید سایت شما بدون نقص است.

6-بهینه سازی برای موتور جستجو (سئو)

مامی قالب ها و مطالب سایت شما بهینه سازی شده و سپس منتشر میشوند پس نگران از دست رفتن رتبه ی سایت خود در میان موتورهای جست و جو گر نباشید.

7-دامنه ی مورد علاقه شما

شما میتوانید بدون هرگونه اتلاف وقت هر تعداد دامنه ای که میخواهید از طریق پنل خود سفارش دهید و در کمتر از 12 ساعت دامنه ی شما فعال و قابل استفاده خواهد بود همچنین دامنه ی خریداری شده شما به صورت خودکار به سایت شما منتهی خواهد شد مگر اینکه شما چیز دیگری بخواهید.

8-استخدام نویسنده،کارمند،مدیر

شما میتوانید از پنل خود در چند ثانیه  یک تیم کامل حرفه ای تشکیل دهید و به هر یک از کارمندان خود دسترسی لازم را بدهید. برای مثال:نویسنده ی مطالب سایت نیازی به استفاده از ویرایشگر قالب نخواهد داشت پس ان را از لیست اختیاراتش حذف کنید.

9-گزارش فعالیت ها (حرفه ای)

در قسمت گزارش فعالیت شما میتوانید تمامی اتفاقات و رویداد های سایت تان را به ساعت و دقیقه ببینید. با گزارشگر حرفه ای همیشه از فعالیت های نویسندگان ونظرات کاربران مطلع شوید و از وارد شدن به پنل شما یا تغییر قالب تان مطلع شوید.

10-راهنمای کاملا فارسی برای شما

شما تنها در چند ثانیه میتوانید از بازدیدکنندگان سایت خود آماری دقیق بیابید. کاربرانتان را چک کنید و برایشان ایمیل بفرستید مطالب سئو شده ارسال کنید و یا قالب خود را ویرایش کنید. دامین و ساب دامین های خود را ایجاد کنید و انواع مطالب خبری فرم های دریافت اطلاعات و یا حتی گالری تصاویر را به صادگی روی انان بارگذاری کنید. ان هم به سادگی هر چه تمامتر و در صورت داشتن سوال هم میتونید به راهنمای کاملا مرجع و فارسی مراجعه کنید و مطمئن باشید که پاسخ سوالتون رو خواهید یافت.

این ها تنها بخشی از مزیت های بی شمار پنل طراحی سایت نگاه سوم میباشد و شما میتوانید همین الان هفت روز رایگان وبسایت خود را ایجاد کنید.