درباره ما


دفتر فنی مهندسی نگاه سوم با تجربه ی کاری از سال ۱۳۸۷ تا به امروز در زمینه های بسیار زیادی نظیر طراحی سایت و فروشگاه انلاین ، پنل تلگرام٬ پنل پیامکی (تیم IT) و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری انواع لپتاپ و گوشی های هوشمند(تیم تعمیر) و به خصوص در نصب و اجرایی سازی دوربین های مداربسته و انواع سیستم های امنیتی ضد نفوذ (تیم نصب) به کار خود ادامه داده است.

تیم طراحی سایت نگاه سوم تا به امروز خدمات رسانی های زیادی به مشاغل و ادارات و کارخانجات داشته است که از نقاط قوت ان میتوان به کمترین هزینه ها کمترین اتلاف وقت و بیشترین بازده اشاره کرد.

طراحی سایت نگاه سوم بر این باور است که میتوان بدون نیاز به اموختن کدنویسی و از دست دادن زمان یا سرمایه میتوان تنها در چند دقیقه وبسایتی ایده ال ساخت و ان را بر حسب نوع کاربری که شما تصمیم میگیرید اختصاصی سازی کرد.

به دلیل زیاد بودن سایت هایی که میخواهند طراحی وبسایت شمارا به عهده بگیرند ممکن است اندکی آزرده خاطر شوید و یا در دوراهی گیر کنید اما مشکلی نیست شما میتوانید تنها با یک تماس تلفنی به دفتر مرکزی نگاه سوم و یا ایمیل زدن و یا حتی پیام دادن در تلگرام مارا از خواسته ها،شک و تردید ها،سوالات و مشکلات خودتان آگاه سازید و خیلی زود پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

 

برای تماس با دفتر فنی مهندسی نگاه سوم تنها کافیست از طریق

شماره ی ما در تلگرام: ۹۲۶ ۳۵۰۰ ۰۹۲۱

تلفن دفتر مرکزی: تهران ۷۷۳۱۷۸۳۹

یا ایمیل support[@]iraninet[.]net

تماس حاصل فرمایید.


مشاوره و پشتیبانی: 77317839 021